Lutgart Van Dessel steunt N-VA Ranst

Op 12 oktober 2018, over deze onderwerpen: Verkiezingen 2018
lutgart_en_johan

Ik sta 100% achter de N-VA lijst van Ranst!

Een gemotiveerde ploeg die doen wat ze beloven.

De kiezers zullen ook wel merken dat "democratie en openheid" in onze gemeente ver te zoeken zijn... Inspraak van de belastingbetaler is ook nihil! De meerderheid denkt "gewoon doen" en inderdaad dat doen ze "gewoon"! Een visie op hun beleid "hoeft" ook niet....gewoon doen......

 Ik ben fier op onze N-VA ploeg dat ze een betrouwbare lijst met ernstige kandidaten hebben die ten volle "voor verandering" gaan.

En dat is er zeker nodig in onze gemeente, de vriendjespolitiek van "ons kent ons" kan en mag niet meer.

De holle slogan "weinig beloven, veel doen" die een bepaalde persoon in zijn verkiezingsdrukwerk schreef is na zoveel jaar ook lachwekkend.

De kritische terugblik op zes jaar Open VLD / CD&V bestuur en de vastgestelde feiten moeten de ogen van de belastingbetaler doen opengaan. Zoveel geld dat weggesmeten is dat voor NUTTIGE projecten had kunnen dienen zoals verkeersveiligheid, een beter woonbeleid, en sociaal beleid. Zondag zullen we ondervinden wat de Ranstenaren willen!

N-VA gaat voor een "frisse wind" in het Ranstse bestuur.

Wij rekenen op uw belangrijke stem !

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is